Profesyonel Web Çözümleri

Hakkımızda

Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş BRKWEB’i yakından tanımaya ne dersiniz?
İnternet dünyası pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan BRKWEB, 2005 Şubat ayında, Çorum’da Bir Net Cafe’de faaliyete geçti.
Bilişim sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz,( Şirketimiz dediğime bakmayın ben başına bir ekipten ibaretim sadece ) faaliyetlerine öncelikle web projeleri ve web hizmetleri danışmanlığı yaparak başladı.
Günümüz web siteleri için önemli olan içerik ihtiyacı konusunda, brkweb markası olan İçerik Yazdır ile Türkiye’nin en büyük içerik sağlayıcısı olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz.
Sektörde birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet sağlayıp, kullanıcıların web sitelerinin içerik ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılayarak çalışmalarımızı sürdürmeyi hedefliyoruz.
Daima gelişip, web ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş BRKWEB olarak, üç farklı proje ile sektörün en önemli dalları olan ” seo, yazılım, tasarım ” alanlarında hizmet sağlıyoruz.
İnternet projeleri, mobil uygulama projeleri, Web Yazılım, Web Tasarım, Google Seo, E-Ticaret ” gibi alanlarda müşteri bazlı çalışmalarımız yer almaktadır.
BRKWEB olarak, gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmayı hedefliyoruz.

Siteniz kurmak için yardıma mı İhtiyacınız var ?

BRK WEB DESIGN® - Kurumsal | E-Ticaret | Muhasebe Sistemleri